Prekių katalogas

. Planavimas yra raktas

Prieš pradedant bet kokius darbus, skirkite laiko plano sudarymui. Planas turėtų būti toks aiškus, kad net katė, atsitiktinai užlipusi ant jo, suprastų, kas ir kur turi būti!

2. Naudokite tinkamus įrankius

Dirbdami su elektros instaliacija, nepamirškite, kad "geras įrankis pusę darbo padaro". Bet jeigu bandysite atsuktuvo vietoje naudoti šaukštą, tai pusę darbo padarys... šaldytuvas.

3. Patikrinkite srovę

Prieš pradedant darbą, visada patikrinkite, ar elektros srovė išjungta. Jei nepamenate, kuri svirtis už ką atsakinga, vadovaukitės auksine taisykle: geriau kartą patikrinti nei du kartus pajusti!

4. Saugumas pirmoje vietoje

Pirštinės, akiniai, izoliaciniai batai... Net jeigu atrodo, kad atrodysite kaip kosmonautas, geriau saugiai nusileisti į darbą nei "išskristi" į skubią pagalbą.

5. Patikrinkite kabelius ir jungtis

Net ir paprastam vartotojui svarbu patikrinti, ar kabeliai sveiki. Jeigu kabelis atrodo kaip pelės vakarienė, metas jį pakeisti.

6. Energijos taupymo patarimai

Naudokite LED lemputes, taupius prietaisus ir išjunkite nenaudojamus įrenginius. Jūsų sąskaita už elektrą atsidėkos šypsena, kurios nematysite, bet pajusite.

7. Konsultuokitės su specialistais

Kai nežinote, ką darote, geriau kreiptis į profesionalą. Maža kas – "YouTube" video ne visada turi atsakymus į visus gyvenimo klausimus.

8. Atnaujinkite žinias

Sekite naujausias technologijas. Juk nenorite, kad jūsų namų instaliacija primintų muziejaus eksponatą.

9. Pasidarykite viską patys ("pasidaryk pats") atsakingai

Jei rankos "auga iš ten, kur reikia", galite imtis smulkių darbų patys. Bet jei "išbandymas" atrodo kaip rusų ruletė, geriau palikite tai profesionalams.

10. Neperkraukite tinklo

Prijungti daug prietaisų prie vieno lizdo gali atrodyti praktiška, bet tai ne "elektros vakarėlis". Lizdai mėgsta tvarką ir saiką.  

  • Informacija